Blog tomek@karwat.eu Zapraszam na moje szkolenia
www.AUI.com.pl

Najczęstszy błąd w pomiarach to po prostu brak umiejętności pomiarowca :(

3 grudnia 2014

Drodzy Klubowicze Instalatora,

nie ma to jak wykład na dobry początek miesiąca! Za nami dyskusja dotycząca najczęstszych błędów w pomiarach elektroenergetycznych. Jak się okazuje przyczyn jest wiele, ale najczęściej przez Was wskazywaną jest brak umiejętności pomiarowca. Trudno się z tym nie zgodzić.

Rzetelne i bezpieczne pomiary udaje się przeprowadzić  tak naprawdę nielicznym specjalistom w dziedzinie elektroenergetyki . Dlatego ważne jest, żeby przez cały okres pracy samemu się dokształcać. Nigdy nie jest tak, że jak przeczytamy wszystkie książki naukowe, ustawy, normy i nauczymy się pracy na wszystkich dostępnych w danym momencie urządzeniach, to będziemy w stanie w 100% dobrze wykonywać swoją pracę. Świat się zmienia, dochodzą nowe możliwości, wchodzą nowe przepisy… zatem pamiętajcie, żeby cały czas pogłębiać swoją wiedzę! Od tego zależy nie tylko Wasze bezpieczeństwo, ale także innych – wystawiając protokół, bierzesz odpowiedzialność!

Dziękuję za udział w dyskusji – jak mogliście zaobserwować – aktywność się opłaca! Jednak nie tylko ze względu na korzyści materialne zapraszam do jej podtrzymywania 😉

Jeśli tylko macie jakieś pytania, możecie je również przesłać mailem. Przypominam, że ci, którzy wpiszą swój numer KI mają pierwszeństwo w uzyskaniu odpowiedzi! Proszę również o precyzyjne formułowanie pytań – przecież wszyscy chcemy dojść do porozumienia, prawda?

Już teraz zapraszam Was na wykład, który odbędzie się 8 grudnia i będzie dotyczył pożarów instalacji elektrycznych.

Do zobaczenia za tydzień o 19:30!.

Dodaj komentarz

  • (Nie będzie opublikowany)

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.