Blog tomek@karwat.eu Zapraszam na moje szkolenia
www.AUI.com.pl

Instalacja elektryczna nie jest zamkiem w Malborku… ;)

14 października 2014

Drodzy Klubowicze Instalatora!

Wraz z ostatnim wykładem wkroczyliśmy w obszar tematyczny, który zawsze wywołuje wiele spięć i dyskusji w środowisku elektryków – pomiary elektroenergetyczne. Podczas wykładu do żadnych spięć nie doszło (całe szczęście;), ale dyskusja zaistniała jak najbardziej, za co serdecznie dziękuję.

Tak jak wspomniałem podczas wykładu – instalacja elektryczna nie jest zamkiem w Malborku, żeby miała nam służyć więcej niż 400 lat – normalne jest to, że się zużywa i trzeba ją po prostu odremontować.  Dlatego ważne jest regularne i rzetelne wykonywanie pomiarów, żebyśmy wiedzieli kiedy i w jakim zakresie taki remont jest potrzebny. Biorąc pod uwagę szkody jakie może wywołać pożar – warto zainwestować w komfort, jakim jest bezpieczeństwo nasze i naszych pracowników.

Cieszy mnie fakt zadawania dużej ilości pytań: kto pyta nie błądzi, a gdyby tego było mało, wygrywa nagrody! Gratuluję tym, którzy za aktywny udział w wykładzie otrzymali upominki i zachęcam pozostałych do brania przykładu ze współuczestników.

Przypominam także o konkursie Klubu Instalatora oraz tym organizowanym przez Akademię Umiejętności Inżynierskich – nigdy nie jest za późno, by dołączyć do gry!  https://www.facebook.com/163122553708410/photos/pb.163122553708410.-2207520000.1413281798./818618088158850/?type=1&theater

Już teraz zapraszam serdecznie na kolejny wykład, w którym dalej będziemy zagłębiać się w tajniki pomiarów elektroenergetycznych. Do zobaczenia 20 października o 19:30 !.

Dodaj komentarz

  • (Nie będzie opublikowany)

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.