Blog tomek@karwat.eu Zapraszam na moje szkolenia
www.AUI.com.pl

Edukacja

Posiadam wszechstronne wykształcenie ze specjalizacjami w takich dziedzinach jak elektroenergetyka i zarządzanie przedsiębiorstwem.

Tytuł magistra inżyniera zdobyłem na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej. Natomiast na warszawskiej SGH ukończyłem 3 różne kierunki studiów, w tym na poziomie podyplomowym i doktoranckim w zakresie nauk o przedsiębiorstwie (trzeci kierunek to licencjat z zarządzania i marketingu). Ponadto zdobyłem uprawnienia audytora wewnętrznego BHP, studiując na Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Ostatnio ukończyłem Studia Doktoranckie w Instytucie Elektrotechniki w Międzylesiu w zakresie elektrotechniki.

 

Ukończyłem następujące kierunki studiów i uczelnie:

1. Studia Doktoranckie w Instytucie Elektrotechniki w Międzylesiu (2014) -praca doktorska ze sterowania i optymalizacji zużycia energii w rozległych systemach oświetlenia zewnętrznego.

2. Program Executive MBA – Akademia Leona Koźmińskiego

 (2014 – z wyróżnieniem)

3Zarządzanie BHP z Audytorem Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy –  Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie (2011).

4. Strategiczne Planowanie Działalności Rozwojowej Przedsiębiorstw w Otoczeniu Europejskim – Studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (2008);

5. Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie – Studia doktoranckie  w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (2006);

6.  Zarządzanie i Marketing – Studia licencjackie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (2006);

7. Automatyka napędu elektrycznego (z wyróżnieniem) – Studia magisterskie na Politechnice Warszawskiej (2001).

 

.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.