Blog tomek@karwat.eu Zapraszam na moje szkolenia
www.AUI.com.pl

Świadectwo kwalifikacyjne to nie tylko świstek papieru – to odpowiedzialność!

18 listopada 2014

Drodzy Klubowicze Instalatora!

Po długiej nieobecności powróciłem do ,,obsady’’ eatonowskich wykładów. Tym samym uspokoiłem, mam nadzieję, tych, którzy martwili się tą kilkutygodniową absencją. Nie ma strachu – jestem niczym Terminator – zawsze wracam! 😉

Tym razem poruszyliśmy szeroko pojęty temat odpowiedzialności. Bo właśnie z tym jest związane posiadanie jakiegokolwiek świadectwa kwalifikacyjnego. Szalenie istotne jest, aby SAMEMU zadbać o to, co ma się w uprawnieniach, świadectwach, bo w razie jakiegokolwiek wypadku to MY będziemy ponosili odpowiedzialność.  Nikt nie będzie dociekał, czy egzamin trwał 5 minut, czy 45 albo czy otrzymaliśmy świadectwo na podstawie wiedzy, czy może zawartości portfela.

Przepisy zmieniają się cały czas, a nie wszyscy uczą się ich na bieżąco. Dlatego bardzo ważne jest odnawianie swoich kwalifikacji co najmniej co 5 lat, a pracodawca może zarządzić nawet częstszą aktualizację! Pamiętajcie, żeby nie chcieć niczego ponad to, co umiecie! Chyba że nabędziecie dodatkową wiedzę – wtedy zawsze możecie takie uprawnienia odnowić.

Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom wykładu on-line! Za miłe powitalne komentarze oraz za zadawane pytania! Mam nadzieję, że Wasze zainteresowanie nie osłabnie i nadal będziecie tak aktywnie uczestniczyli w naszych spotkaniach!

Do zobaczenia za tydzień 24 listopada – wtedy zajmiemy się ochroną odgromową.

Zapraszam serdecznie!.

Dodaj komentarz

  • (Nie będzie opublikowany)

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.