Blog tomek@karwat.eu Zapraszam na moje szkolenia
www.AUI.com.pl

Osiągnięcia

Podczas swojej wieloletniej pracy zawodowej opracowałem ok. 300 różnych prac eksperckich z zakresu elektroenergetyki. Opierając się o ugruntowaną wiedzę z dziedziny techniki, prawa i ekonomii, zrealizowałem wiele audytów instalacji elektrycznych dla różnorodnych przedsiębiorstw.

W swoim dorobku mogę poszczycić się unikalnymi kwalifikacjami w zakresie optymalizacji zużycia energii. Z powodzeniem zarządzałem wieloma projektami, które dotyczyły oszczędnościowych wdrożeń energetycznych dla wielu zagranicznych firm, takich jak: Skanska Property Management, Real Polska, DHL, McDonald, Opel GM Production, Leroy & Merlin, Volkswagen, Wrigley, Iberdrola oraz dla wyższych uczelni czy urzędów miast.

Jako jeden z niewielu w Polsce posiadam certyfikat ITC Termography Training Level 2, dzięki któremu mogę wykonywać pomiary termowizyjne na całym świecie. Infrared Training Center (ITC) jest najbardziej prestiżowym ośrodkiem szkoleń na świecie z zakresu pomiarów termowizyjnych. Certyfikat ITC jest uznawany globalnie i w wielu krajach przekracza wymagania międzynarodowych standardów certyfikacji podczerwieni..

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.