Blog tomek@karwat.eu Zapraszam na moje szkolenia
www.AUI.com.pl

Bo przepisy i paragrafy też są istotne…

7 października 2014

Drodzy Klubowicze Instalatora!

Następny poniedziałek mamy za sobą, a co za tym idzie kolejny wykład również. Tym razem omawialiśmy zagadnienie dotyczące ochrony przeciwporażeniowej – ochronę przy uszkodzeniach.

Mam nadzieję, że powrót do wstępu z pierwszych wykładów Was nie zdezorientował i wytrwaliście do rozpoczęcia głównej części. Tym razem było dużo przepisów i paragrafów, ale jest to wiedza szalenie istotna, którą każdy świadomy specjalista powinien posiadać. I pamiętajcie, że jeśli w przepisach jest napisane: ,,Zalecane jest…’’, to należy to rozumieć jako: ,,MUSI tak być”.

Dziękuję za aktywny udział w dyskusji i zachęcam do niej tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, by w niej uczestniczyć. Dowodem na to, że aktywność się opłaca, są trzej nagrodzeni Panowie, którym jeszcze raz gratuluję!

Przypominam także o możliwości wzięcia udziału w konkursie facebookowym organizowanym przez Akademię Umiejętności Inżynierskich: https://www.facebook.com/163122553708410/photos/a.809567919063867.1073741826.163122553708410/818618088158850/?type=1&theater. Wystarczy polubić fanpage i odpowiadać na pytania związane z elektroenergetyką. Do wygrania są naprawdę fajne nagrody, zatem serdecznie zapraszam do udziału!

Za tydzień tematem dyskusji będą m.in. kwestie pomiarów elektroenergetycznych – zapraszam do udziału!

Pozdrawiam i do zobaczenia w poniedziałek 13 października o 19:30!.

Dodaj komentarz

  • (Nie będzie opublikowany)

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.