Blog tomek@karwat.eu Zapraszam na moje szkolenia
www.AUI.com.pl

Oby „szamanizm” jaki dokonuje się w normie PN 62305 nigdy nie przyćmił Wam jasnej sytuacji ;)

26 listopada 2014

Witajcie Klubowicze Instalatora!

Jak ten czas szybko leci – kolejny wykład już za nami. Tym razem omawiałem zagadnienia dotyczące ochrony odgromowej. Jednakże na warsztat powrócił również temat świadectw kwalifikacyjnych, który okazał się dla Was wyjątkowo inspirującym zagadnieniem. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – mam nadzieję, że wszelakie wątpliwości dotyczące świadectw zostały rozwiane i teraz już wiecie co, gdzie, jak i w jakim celu. Jednak gdyby były jeszcze jakieś pytania – zachęcam do ich zadawania!

Mam nadzieję, że wykład rozjaśnił Wam zapisy polskich norm odnoszących się do ochrony odgromowej poszczególnych instalacji i urządzeń. Oby „szamanizm” jaki dokonuje się w Normie PN 62305 nigdy nie przyćmił Wam jasnej sytuacji, czyli kiedy należy ochronę przepięciową  zastosować, a kiedy nie oraz czy w danej sytuacji  wymagana jest instalacja odgromowa, czy też nie.

Dziękuję Wam serdecznie za aktywność – zarówno tę na wykładach, jak i tę ,,po godzinach’’ – drogą mailową. Bardzo się cieszę, że jesteście w tej grupie ,,posiadaczy świadectw’’, którzy stale chcą poszerzać swoje kwalifikacje. Przypominam jednak o podawaniu swojego numeru KI, kiedy zadajecie mi pytania za pośrednictwem maila. Ma on funkcję naklejki ,,priorytet’’ na poczcie J

Następny wykład będzie dotyczył zagadnień pomiarowych.

Zatem do zobaczenia za tydzień 1 grudnia o 19:30.

Serdecznie zapraszam!

 .

Dodaj komentarz

  • (Nie będzie opublikowany)

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.