Blog tomek@karwat.eu Zapraszam na moje szkolenia
www.AUI.com.pl

Rękawice i kalosze ;)

1 października 2014

Drodzy Klubowicze Instalatora!

Kolejny wykład za nami. Tym razem zagłębiliśmy się w zagadnienie podstawowych środków ochrony przeciwporażeniowej. Mam nadzieję, że teraz już wiecie, że rękawice i kalosze do nich nie należą;).

Obowiązek ochrony podstawowej spoczywa na instalacji, a raczej na ludziach, którzy przygotowują ją tak, aby zapewniała bezpieczeństwo użytkowania. Dlatego tak ważne jest spełnienie wszystkich środków podstawowej ochrony przeciwporażeniowej – pamiętajmy o nich, a środki ochrony indywidualnej, takie jak rękawice, będą jedynie uzupełnieniem redukcji ryzyka, a nie naszą jedyną barierą ochronną.

Pojawiła się także nowa czołówka. Efektów specjalnych rodem z filmów Spielberga może nie było ;), ale w przypadku naszej tematyki to nawet lepiej. Nie obyło się niestety od niewielkich problemów technicznych  – mam tu na myśli pierwszą ankietę – ale cieszę się, że nie przeszkodziło to w udzieleniu przez Was prawidłowej odpowiedzi. Cieszę się również Waszym aktywnym uczestnictwem w dyskusjach na czacie i zadawanie ciekawych pytań! Oby tak dalej!

Jeszcze raz dziękuję za aktywność i zapraszam na kolejny wykład: tym razem omówimy zagadnienie dotyczące środków ochrony przy uszkodzeniach.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w następny poniedziałek 6 października o 19:30!.

Dodaj komentarz

  • (Nie będzie opublikowany)

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.