Blog tomek@karwat.eu Zapraszam na moje szkolenia
www.AUI.com.pl

By unikać wypadków od porażenia prądem…

23 września 2014

Drodzy Klubowicze Instalatora!
Mamy za sobą kolejny wykład dotyczący ochrony przeciwporażeniowej. Czasu mieliśmy niedużo, ale myślę, że te najważniejsze kwestie udało mi się poruszyć. Mam nadzieję, że omówione zagadnienia uświadomiły Wam, jak ważna jest  ochrona przeciwporażeniowa, by bezpiecznie pracować  i unikać wypadków od porażenia prądem.

Dziękuję serdecznie za aktywny udział w dyskusji na czacie, w ankietach oraz w zadawaniu pytań. Oczywiście proszę nie zrażać się tym, że podczas wykładu odpowiedziałem jedynie na dwa pytania – w miarę możliwości postaram się odpowiadać na nie za pośrednictwem emaila. Zachęcam również do proponowania tematów, jakie moglibyśmy poruszyć na naszych wykładach. Co prawda, tak jak wspominałem, program mamy już ułożony, ale być może wystarczy nam czasu, aby poruszyć chociaż niektóre z zaproponowanych przez Państwa zagadnień.

Przypomnę jeszcze zasady dotyczące konkursu organizowanego przez Eatona. Niektórzy z Państwa podczas trwania czatu wpisywali kod z gwiazdek – niepotrzebnie, ponieważ nie jest to miejsce im przypisane. Wyświetlany podczas szkolenia kod należy przesłać za pomocą dedykowanej APLIKACJI na smartphone’a (dostępnej bezpłatnie w Google Play pod nazwą „Wiedza z EATON’em”) lub poprzez aplikację na stronie www, znajdującej się pod adresem  http://wiedza-z-eatonem.e-promedio.pl/
Jeszcze raz dziękuję za liczną obecność i zachęcam do uczestniczenia w kolejnym wykładzie, na którym szerzej porozmawiamy o podstawowych środkach ochrony przeciwporażeniowej.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w poniedziałek 29 września!.

Dodaj komentarz

  • (Nie będzie opublikowany)

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.